close
Arıkovanı

Alppedo – Psikolog Onaylı Çocuk Video Uygulaması

Günümüz çocukları teknolojinin içine doğuyor ve teknolojiyle büyüyor. Teknolojik cihazları ve yazılımları çoğumuzdan iyi kullanıyorlar. Özellikle internetten video izlemeye bayılıyorlar.

Çağa ayak uydurma konusunda tüm bunlar avantajlarına olsa da dezavantajları da yok değil. Örneğin internette faydalı ve eğlenceli içeriklerin yanında yığınla sakıncalı içerik var. Çocuklarınızı bu kötü içeriklerden korumak sizin elinizde.

Çocukları ve psikolojilerini kötü içeriklerden korumak amacıyla geliştirilen Alppedo, psikolog onaylı bir çocuk video uygulaması. Sakıncalı içerikleri filtreleyen uygulama, bu sayede çocuklarınızı şiddet ve cinsellik içeren videolardan koruyor.

2 – 7 Yaş arasındaki çocuklar için içeriği psikologlar tarafından onaylanan Alppedo uygulaması sayesinde, ebeveynler çocuklarını anlık olarak ne izlediğini takip edebiliyor ve çocuklara güvenli bir platform sağlıyor.

Alppedo uygulamasının sundukları arasında yaş gruplarına özel videolar, çocukların video davranış analizi, çocukları hakkında (kaç dakika video izlediği, hangi kategoriyi daha fazla takip ettiği vb.) güncel raporlama bulunuyor.

Kısacası çocuğunuzun internetteki davranışları üzerinde tam hakimiyet sağlayabiliyorsunuz.

Çocukları kötü içeriklerden koruma hedefiyle yola çıkan Alppedo, bu hedeflerini gerçekleştirmek için Arıkovanı üzerinden kitlesel fonlama kampanyası başlatmaya hazırlanıyor. Bunun öncesinde uygulamayı geliştirme aşamasında sizin görüşlerinizi bekliyor.

Buradan proje sayfasına giderek Alppedo hakkında detaylı bilgi alabilir ve Yorumlar bölümünden fikirlerinizi geliştirici ekiple paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönder