close
Arıkovanı

Deplike Telefonunuzu Elektro Gitar Amfisine Çeviriyor

Elektro gitarlardan eşsiz tınılar alınmasını sağlayan amfiler için artık servet harcamaya gerek yok; Deplike sürekli güncellenen tonlarıyla akıllı telefonları muntazam amfilere dönüştürüyor.

Çoklu dönüştürücü aparatıyla elektro gitarların telefona bağlanmasını sağlayan Deplike, bundan sonrasını uygulaması üzerinden hallediyor. Heavy Metal’den Jazz’a kadar birçok amfi seçeneği müzisyenlerin parmaklarının ucuna geliyor.

Deplike ile kendi tonlarınızı oluşturup buluta gönderebileceğiniz gibi, bulut üzerinden diğer gitaristlerin oluşturdukları tonları da indirebilirsiniz.

Geleneksel pedallar ve amfiler kapalı kutulardır. Kapasiteleri bellidir. Sonradan yeni yetenekler edinemezler. Deplike ise bir mobil yazılım olmanın verdiği avantaj sayesinde sürekli olarak yeni yetenekler kazanabiliyor; yeni amfiler, yeni pedallar, yeni kontrol ara birimleri gibi.

Deplike 60.000 TL hedefli kitlesel fonlama kampanyasına başlamadan önce Arıkovanı topluluğunun fikir ve önerilerini almak için toplumsal düşünme aşamasında.

Buradan proje sayfasını inceleyebilir ve halihazırda Android kullanıcısı 40 bin gitaristin kullandığı uygulamanın iyileştirilmesi için fikirlerinizi ekibe iletebilirsiniz.

Etiketler : amfiDeplikeelektro gitarpedal

Yorum Gönder